POLITYKA PRYWATNOŚCI

 

Firma ZPHU Maciej Śliwiński jest firmą godną zaufania, a prywatność naszych Klientów jest dla nas bardzo ważna. Dlatego też wszelkich informacji dotyczących Państwa osoby będziemy używać zgodnie z poniższą polityką prywatności, a Państwa dane będziemy gromadzić tylko wtedy, gdy będzie to niezbędne dla naszych obustronnych relacji.

Informacje dotyczące Państwa będą przez nas przechowywane wyłącznie na okres przewidziany prawem.

Możecie Państwo odwiedzać oraz przeglądać naszą stronę bez konieczności logowania i podawania danych osobowych. Do momentu założenia konta i zalogowania za pomocą nazwy użytkownika i hasła pozostajecie Państwo anonimowi.

Składając zamówienie upoważniacie nas Państwo so gromadzenia informacji.

Aby umożliwić korzystanie z naszych usług gromadzimy, przechowujemy i przetwarzamy następujące dane: imię, nazwisko, adres mailowy, adres pocztowy, adres dostawy, numer telefonu, szczegóły dotyczące płatności.

Z powyższych informacji będziemy również korzystać w celu administrowania Państwa kontem, weryfikacji i przeprowadzania transakcji finansowych związanych z płatnościami, ściągania danych z naszej strony, dostosowywania naszego sklepu do potrzeb Klientów, przeprowadzania badań demograficznych ich dotyczących.

Mogą Państwo również wyrazić zgodę na przesyłanie informacji, które naszym zdaniem mogą Państwa zainteresować, w tym informacje na temat naszych produktów i usług. Jeśli nie chcą Państwo od nas otrzymywać żadnych informacji handlowych mogą Państwo z nich zrezygnować w każdym momencie.

Zakładając konto upoważniacie nas Państwo do przekazywania Państwa imienia, nazwiska oraz adresu na rzecz osoby trzeciej w celu dostarczenia do Państwa produktów (przekazanie adresu firmie kurierskiej).

W każdym momencie możecie Państwo uzyskać dostęp do przechowywanych informacji poprzez zalogowanie się na konto na stronie. Tutaj można się również zapoznać ze szczegółami złożonego zamówienia oraz zarządzać swoimi danymi.

Są Pańswo zobowiązani do poufnego obchodzenia się z danymi do logowania i nie udostępniania ich osobom trzecim. Nie pomosimy odpowiedzialności za niewłaściwe użycie danych dostępowych.

Strona korzysta z Google Analytics, serwisu analityki internetowej udostępnionego przez Google Inc. (“Google”). Google Analytics używa ciasteczek, które są małymi plikami tekstowymi zapisanymi na Twoim komputerze w celu umożliwienia przeanalizowania sposobu korzystania ze Strony. Informacje generowane przez ciasteczka na temat korzystania ze Strony (łącznie z adresem IP) będą przekazywane i przechowywane przez Google na serwerach w Stanach Zjednoczonych. Google będzie korzystać z tych informacji w celu oceny korzystania ze Strony, tworzenia raportów dotyczących aktywności na stronach dla operatorów witryn oraz świadczenia innych usług związanych z ruchem na stronach i korzystaniem z Internetu. Google może również przekazywać te informacje osobom trzecim, jeżeli jest to wymagane prawnie, lub jeżeli osoby trzecie przetwarzają te informacje na zlecenie Google. Google nie będzie łączyć adresu IP użytkownika z żadnymi innymi danymi przechowywanymi przez Google. Możesz zablokować korzystanie z ciasteczek, wybierając odpowiednie ustawienia w Twojej przeglądarce internetowej, jednak pamiętaj, że jeśli to zrobisz, możesz nie być w stanie korzystać ze wszystkich funkcji Strony. Korzystając ze Strony, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Google w sposób i w celach określonych powyżej.

Przekazując nam swoje dane lub korzystając ze Strony, wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas Twoich danych w sposób określony w niniejszej Polityce Prywatności.