REGULAMIN

 

Poniżej pragniemy przedstawić Państwu nasz regulamin, który stanowi podstawę przygotowania i realizacji Państwa zakupów. Na stronie www.antyprzecieciowe.pl oferujemy Państwu nabycie produktów firmy ZPHU MAC Śliwiński.

Korzystając ze strony www.antyprzecieciowe.pl   akceptujesz niniejszy Regulamin („Regulamin”). Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z jego treścią.

Zamówienia mogą składać osoby, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna oraz są zameldowane lub mieszkają w Polsce. 

 

Zawarcie umowy i dostawa towaru

Na www.antyprzecieciowe.pl umowy zawierane są w języku polskim . Stroną umowy jest firma ZPHU MAC Śliwiński, ul. Kopernika 1, 64-980 Trzcianka. NIP: 763-00-01-743
Kliknięcie przycisku „potwierdź zamówienie” powoduje złożenie wiążącego zamówienia na produkty znajdujące się w koszyku. Złożenie zamówienia potwierdzamy drogą mailową bezpośrednio po wysłaniu przez Państwa zamówienia. Zawarcie wiążącej umowy następuje wraz z otrzymaniem przez Państwa potwierdzenia zamówienia. Prosimy zwrócić uwagę, że produkty zamówione przez Państwa wysłane zostaną po opłaceniu przez Państwa ich pełnej ceny oraz kosztów dostawy, o ile zamówienie nie ma być wysłane za pobraniem lub  nie są one pokrywane przez nas w uzgodnionych przypadkach.  
Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziemy mogli zrealizować zamówienia, poinformujemy  o tym najszybciej, jak to możliwe. Gdybyśmy otrzymali już płatność za takie zamówienie, podejmiemy próbę zwrotu wpłaconej kwoty w ten sam sposób, w jaki dokonano płatności. Jeśli z jakiegokolwiek powodu będzie konieczne użycie innej metody, powiadomimy Cię o tym i poprosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta w celu ustalenia sposobu zwrotu płatności
Zamówienia realizujemy na terenie Polski. W przypadku podania terminu dostawy w dniach roboczych należy rozumieć pod tym pojęciem wszystkie dni od poniedziałku do piątku włącznie, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

 

Ceny i koszty wysyłki

Antyprzecięciowe.pl przyjmuje i przetwarza zamówienia z najwyższą starannością. Zamówione produkty dostarczymy na Twój adres zamieszkania lub inny wybrany adres w Polsce za pomocą wybranej metody dostawy.
Antyprzecieciowe.pl dokłada starań, aby zamówienia były wysyłane najszybciej jak to możliwe i w kolejności, w jakiej zostały złożone. Staramy się dostarczać zamówienia w ciągu od 3 do 4 dni roboczych od momentu ich potwierdzenia. 
Jeśli zamówienie nie zostanie dostarczone w wyznaczonym terminie, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta Antyprzecieciowe.pl  telefonicznie, dzwoniąc pod numer ………… lub wyślij wiadomość e-mail na adres obslugaklienta@antyprzecieciowe.pl.
Koszty wysyłki pokrywa kupujący wg cennika.

 

Płatności

Oferujemy następujące metody płatności: szybki przelew internetowy (przelewy 24), Pay U, Pay Pal, płatność za pobraniem
Wszelkie koszty transakcji finansowych ponosi zamawiający
W przypadku zakupu przy użyciu karty kredytowej lub debetowej obciążenie konta następuje dopiero wraz z wysłaniem przez nas zamówienia. 

 

Prawo do odstąpienia od umowy

W przypadku nabycia produktów Antyprzecieciowe.pl mają Państwo ustawowe prawo do odstąpienia od umowy:
W przypadku odesłania towarów prosimy o użycie formularza zwrotu załączonego do Państwa zamówienia lub dostępnego do wydrukowania na Państwa koncie klienta. 
Mają Państwo prawo do odstąpienia od umowy w ciągu czternastu dni bez podania przyczyn. Termin na odstąpienie od umowy biegnie od dnia, w którym Państwo lub wskazana przez Państwa osoba trzecia niebędąca przewoźnikiem weszli/weszła w posiadanie towaru. 
W celu wykonania swojego prawa do odstąpienia od umowy muszą Państwo powiadomić o swojej decyzji w tej sprawie firmę ZPHU MAC Śliwiński, ul. Kopernika 1, 64-980 Trzcianka, Tel. +48 67 2166210, email: obslugaklienta@antyprzecieciowe.pl w drodze jednoznacznego oświadczenia woli, którym jest formularz zwrotu dostępny na stronie www.antyprzecieciowe.pl.
Po otrzymaniu wypełnionego formularza prześlemy Państwu niezwłocznie (np. drogą mailową) potwierdzenie otrzymania Państwa oświadczenia.
W przypadku odstąpienia przez Państwa od umowy mamy obowiązek niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu czternastu dniu od dnia otrzymania Państwa powiadomienia o odstąpieniu od umowy oraz towaru, zwrócić Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, włącznie z kosztami dostawy (z wyjątkiem kosztów dodatkowych, które ewentualnie wynikną w związku z wyborem przez Państwa innego sposobu dostawy niż najtańszy zwykły oferowany przez nas sposób dostawy). Do zwrotu płatności stosujemy ten sam środek płatności, którym posłużyli się Państwo podczas pierwotnej transakcji, chyba że jednoznacznie uzgodnimy z Państwem inny środek płatności. 
Antyprzecieciowe.pl gwarantuje pełen zwrot kosztów zgodnie z powyższymi zapisami pod warunkiem , że wszystkie elementy zamówienia zostaną zwrócone w niezmienionym stanie. Oznacza to, że produkt nie może być uszkodzony, zabrudzony, uprany, zmodyfikowany ani noszony (poza przymierzeniem), ponadto produkt powinien posiadać wszystkie metki i etykiety.

 

Reklamacje

Wszelkie reklamacje dotyczące produktów zakupionych w naszym sklepie, jak również przebiegu realizacji Państwa zamówienia należy składać e-mailem na obslugaklienta@antyprzecieciowe.pl  lub) telefonicznie. Dane zostały podane w punkcie 7 powyżej. W ten sam sposób możecie Państwo zgłaszać wszelkie problemy z odbiorem przesyłki zwrotnej przez kuriera.
W niektórych przypadkach możemy poprosić Państwa o przesłanie nam zdjęć produktów podlegających reklamacji.
Państwa reklamacja zostanie przez nas rozpatrzona w terminie 14 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia reklamacyjnego. O ewentualnych brakach w zgłoszeniu reklamacyjnym powiadomieni zostaną Państwo przez nas niezwłoczne. Wraz z takim zawiadomieniem przesłana zostanie Państwu informacja, w jaki sposób należy uzupełnić braki w zgłoszeniu reklamacyjnym.
Zwracamy Państwu uwagę, że reklamacji nie podlegają następujące uszkodzenia produktów:
- naturalne zużywanie się obuwia

- części wymienne, tj. fleki, sznurówki itp.

- uszkodzenia mechaniczne(otarcie, rozerwanie, naderwanie, bądź zadrapanie, oderwanie zamka, gumy itp.) powstałe w trakcie użytkowania produktów przez Państwa oraz uszkodzenia powstałe w wyniku braku lub nieprawidłowej konserwacji.

- uszkodzenia powstałe na skutek użytkowania obuwia, odzieży lub sprzętu niezgodnie z przeznaczeniem

- wygoda obuwia, przemakanie (o ile w  opisie nie jest napisane, iż towar jest wodoodporny)

 

Własność praw

Wszystkie prawa własności intelektualnej, takie jak znaki towarowe i symbole praw autorskich na stronach www.antyprzecieciowe.pl  są własnością ZPHU MAC Śliwiński  oraz jej partnerów. Jakiekolwiek wykorzystanie strony www.antyprzecieciowe.pl lub jej zawartości, w tym kopiowanie lub przechowywanie tej zawartości – częściowo lub w całości – w celu innym niż prywatny i niekomercyjny, jest zakazane bez wcześniejszego uzyskania zgody firmy ZPHU MAC Śliwiński.

 

Dane Firmy

ZPHU Mac Śliwiński

Ul. Kopernika 1

64-980 Trzcianka

Tel. +48 67/2166210

Tel. +48 793 553 858

 

Email: kontakt@antyprzecieciowe.pl